Na Ukrainie jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, ale my polecamy trzy miejsca, które na pewno sprawią, że zakochasz się w tym wspaniałym kraju.

Kijów. Stolica Ukrainy jest obowiązkowym punktem zwiedzania, wspaniałym miastem, które bez wątpienia cię zachwyci. Ma kilka miejsc Światowego Dziedzictwa UNESCO, a jego różne świątynie ze złotymi kopułami są cudem. Ponadto, Podil, początek miasta, jest bardzo ładną dzielnicą pełną życia, z kilkoma miejscami, gdzie można skosztować lokalnej kuchni.

Odessa. Położona nad Morzem Czarnym, na południu, to wspaniałe nadmorskie miasto pełne kontrastów. Mieszanka kulturowa i wielki kontrast zadziwi cię spacerując po jej ulicach. Poza tym jest to bardzo polecana destynacja dla osób chcących wybrać się na plażę, gdzie można się zrelaksować i cieszyć się słońcem.

Lwów. We wschodniej części Ukrainy, bardzo blisko Polski znajduje się miasto pełne życia i kultury. Jego historyczne centrum, wpisane na listę światowego dziedzictwa, jego okolice, a przede wszystkim jego bary!